Затінююча сітка 95%

Застосування

Затінююча сітка 95% затінення використовується в основному для об'єктів і конструкцій, так як для затінення рослин вона дуже щільна. Вона здатна створити тінь, завдяки якій спека стане для Вас не проблемою.

 

Застосовується вона в таких випадках:

  • для огорож, парканів;
  • для затінення дитячих майданчиків, альтанок, зон відпочинку, кафе, будмайданчиків.

Сітка затінююча 95% також укладається на фасад будівлі, для того щоб знизити температурний режим в приміщенні і запобігти перегріву. З неї можна спорудити навіс для автостоянки, який приховає автомобіль від палючого сонця.

Виготовляється вона з світлостабілізуючого поліетилену. Матеріал має невелику вагу, дуже міцний і довговічний. Спеціальне плетіння нитки не дозволяє полотну розпускатися навіть при появі пошкоджень на ньому.

Виробник подбав і про те, щоб кріплення було досить простим. Тому краї сітки оброблені і мають отвори. Використовуючи, кліпси або трос Ви з легкістю зможете натягнути її на каркас або стовпчики, а в зимовий період згорнути, щоб не пошкодити її снігом.

Класифікація

Класифікація затінюючої сітки відбувається за ступенем затінення. Для теплиць і городу застосовують ступінь затінення 45%, 60%, 70%. Вона здатна захистити рослини від пориву сильного вітру і граду, комах, птахів. Ультрафіолет корисний рослинам, але його надлишок може погубити і рослину, і врожай. Затінююча сітка розподіляє сонячні промені по теплиці, що благотворно впливає на рівномірне дозрівання плодів. Завдяки їй волога в грунті затримується довше, внаслідок чого, скорочується частота поливів. Також вона пропускає дощову воду і захищає грунт від пересихання і розтріскування.

Переваги покупки в інтернет-магазині

Купувати товар в інтернеті набагато зручніше, ніж на ринку. Для того щоб вибрати підходящий варіант не доведеться витрачати час на дорогу і пошук потрібного варіанта.

Низькі ціни

Ціна товару Вас приємно здивує, а якщо купити партію товару оптом, то така покупка і зовсім обійдеться недорого. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Широкий вибір.

У магазині Сад город здійснюється продаж сітки; 45%, 60%, 70%, 80%, 85%, 95% затінення, в рулонах і на метраж, шириною від 1,5 до 12 метрів.

Швидка доставка

Замовити товар Ви можете з будь-якого міста України. Заявка здійснюється на сайті магазина або по телефону, наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі запитання. Замовлення буде виконано в найкоротші терміни, перевезення здійснюється компанією Нова пошта.

3 685 грн.
ширина сітки2 м ступінь затінення95% УпаковкаРулон
3 400 грн.
ширина сітки1,5 м ступінь затінення95% УпаковкаРулон
34 грн.
ширина сітки1,5 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж
44 грн.
ширина сітки2 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж
88 грн.
ширина сітки4 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж
140 грн.
ширина сітки6 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж
4 400 грн.
ширина сітки4 м ступінь затінення95% УпаковкаРулон
6 600 грн.
ширина сітки6 м ступінь затінення95% УпаковкаРулон
2 805 грн.
ширина сітки3 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж
67 грн.
ширина сітки3 м ступінь затінення95% УпаковкаЛюбой метраж

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Ступінь затінення
Цвет
Упаковка
Ширина сітки
Ціна

грн.  –  грн.

  • 34грн.
  • 6600грн.