Добриво Поліфід Haifa

Поліфід (Haifa)

Хочете отримати рясний урожай? Думаєте, як прискорити зростання рослин і забезпечити їх повноцінний розвиток? Ізраїльська компанія Нaifa розробила спектр високоякісних добрив. Вона є світовим лідером і одним з найбільших постачальників калій нітрату. Добрива «Поліфід» (Нaifa) характеризуються повною розчинністю у воді, екологічністю і абсолютною безпекою удобрених рослин для всіх живих організмів, в тому числі і для людини. Це забезпечується його основним компонентом - калієвої селітрою. Фахівці компанії розробили кілька варіантів складу для різних періодів росту рослин. Це дозволяє забезпечувати їх усім найнеобхіднішим і корисним для розвитку в повній мірі.

Основні переваги

Використання добрив «Поліфід» дозволяє:

  • прискорити зростання;
  • створити необхідні умови для правильного формування;
  • надійно захистити від шкідників;
  • отримати рясний врожай.

Добрива «Поліфід» користуються величезною популярністю серед сільгоспвиробників України. У їх складі відсутній хлор, а макро- і мікроелементи роблять рослини стійкішими до різних хвороб. Їх можна застосовувати спільно з великою кількістю пестицидів.

До складу добрив «Поліфід» за ту ж вартість входить спеціальна добавка - прилипач для поліпшення кутікулярной проникності і пом'якшувач води. Як і більшість інших, речовина може бути використано різними методами. «Поліфід» повністю розчиняється у воді, не накопичується в грунті і не засмічує деталі зрошення. Також він має коефіцієнт поглинання поживних елементів близько 95%.

Купити добрива «Поліфід» - значить зробити вигідне вкладення в високий врожай. Компанія виробляє якісний продукт, який заслужив безліч позитивних відгуків. Він відповідає всім сучасним вимогам якості та безпеки. При їх правильному застосуванні гарантується висока ефективність.

Замовити оригінальні добрива «Поліфід» можна в інтернет-магазині «Сад і город». Ви гарантовано отримаєте високоякісний продукт. Ціна добрив «Поліфід» залежить від складу і маси. Доступні фасування вагою в 5 і 25 кг. Купуйте добрива «Поліфід» Нaifa - забезпечте собі хороший врожай , а  отже, дохід.

74 грн.
ДобриваПолифид (Haifa)
59 грн.
ДобриваПолифид (Haifa)
20 грн.
Розмір упаковки добрива5 кг
59 грн.
ДобриваПолифид (Haifa)
62 грн.
ДобриваПолифид (Haifa)
20 грн.
Розмір упаковки добрива5 кг
59 грн.
ДобриваПолифид (Haifa)
20 грн.
Розмір упаковки добрива5 кг

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Добрива
Розмір упаковки
Ціна

грн.  –  грн.

  • 20грн.
  • 74грн.