Добриво Яра Yara

Яра (Yara)

Хочете купити якісне добриво, яке забезпечить високий врожай? Шукаєте надійного виробника з перевіреною репутацією? Норвезька компанія Yara з більш ніж віковою історією є світовим лідером в цій сфері. Агровиробники 150 країн у всьому світі успішно їх використовують. Добрива «Яра» вже безліч років успішно застосовуються сільгоспвиробниками України. Вони продемонстрували відмінні показники ефективності і окупності. Купити добрива Yara можна в інтернет-магазині «Сад і город».

Опис

Асортимент добрив «Яра» включає види для грунтового харчування, листяної обробки і насіннєвий до посіву. Вони повністю розчиняються у воді завдяки хелатній основі. Їх склад збалансований макро- і мікроелементами. Це дозволяє забезпечити рослини всіма найнеобхіднішими поживними елементами для їх повноцінного зростання і розвитку на кожній стадії.

Основними факторами того, щоб замовити добрива «Яра», є:

 • недостатня кількість в грунті потрібних поживних елементів;
 • заповнення дефіциту необхідних речовин в критичні періоди розвитку рослини;
 • підтримка культур в стресові періоди;
 • Бажання поліпшити властивості врожаю і його кількість.

Добрива «Яра» є високотехнологічним продуктом, що володіє відмінними якісними показниками. Практика показала, що їх використання благотворно впливає на рослини, в повній мірі заповнює відсутні макро- і мікроелементи на всіх вегетаційних періодах. Він може бути використаний для будь-яких типів грунту. Основними достоїнствами добрив Yara є:

 • висока ефективність;
 • простота у використанні;
 • відсутність у складі хлору;
 • сумісність з більшістю пестицидів;
 • збалансований склад.

Кожен продукт компанії розроблений з урахуванням типу культури, періоду розвитку кліматичних умов, грунту. Асортимент є одним з найбільш широких в галузі. Якщо купити добрива Yara і правильно їх застосовувати, то можна бути впевненим у високій якості і великому обсязі врожаю. Безліч агровиробників уже давно активно використовують їх у своїй діяльності - приєднуйтесь і ви.

Хочете купити добрива «Яра» у надійного постачальника? Довіртеся нам. Ми вже не перший рік працюємо в сфері товарів для сільського господарства. У нас кожного клієнта гарантований високий рівень сервісу та індивідуальний підхід. Ціна добрив «Яра» залежить від складу і способу підгодівлі. У нашому каталозі представлено широкий вибір продукції компанії. Для кожного добрива «Яра» на сайті є короткий опис і вартість. Якщо ви сумніваєтеся щодо вибору, можете проконсультуватися з нашими менеджерами. Піднімайте врожайність разом з нами!

564 грн.
ДобриваЯра (Yara)
581 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 845 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 881 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 923 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 888 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 884 грн.
ДобриваЯра (Yara)
1 856 грн.
ДобриваЯра (Yara)
2 165 грн.
ДобриваЯра (Yara)

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Добрива
Тип
Ціна

грн.  –  грн.

 • 564грн.
 • 2165грн.