Добриво DRT Новалон

Новалон (Doctor Tarsa)

Хочете збільшити врожайність, максимально наблизивши її до біологічного потенціалу рослини? Тоді вам не обійтися без підживлення, яка сьогодні є невід'ємною частиною сучасної системи вирощування будь-якої сільськогосподарської культури. Фахівці компанії DRT розробили добриво «Новалон», яке показало високу ефективність в Україні та інших країнах. Воно стало популярним серед сільгоспвиробників з усього світу.

Загальна характеристика

«Новалон» (DRT) - комплексне стовідсотково розчинне у воді добриво. До його складу входять мікроелементи у формі хелатів. Це дозволяє використовувати його в різних поливних системах і для позакореневого підживлення рослин. Вони виробляються з урахуванням сучасних технологічних новинок і наукових розробок. Компанія провела декілька модифікацій, розрахованих на особливості різних культур в різні періоди вирощування. Зернові, олійні, просапні, плодові та овочеві культури - ось спектр його застосування.

Добрива DRT ( «Новалон») є сумісними з більшою частиною пестицидів і можуть бути використані під час обробки рослин захисними засобами. Їх також можна змішувати між собою і з простими солями. При строгому дотриманні інструкції застосування гарантується 100-відсоткове досягнення результатів.

Добрива «Новалон» характеризуються:

  • швидкою розчинністю у воді;
  • високим вмістом і оптимальним балансом мікроелементів;
  • відсутністю в складі домішок і нерозчинних солей;
  • хорошим балансом азоту;
  • високим рівнем поглинання корисних елементів рослинами;
  • відсутністю їдкого запаху;
  • тривалим терміном зберігання.


Інтернет-магазин «Сад і город» продає добрива «Новалон» різних модифікацій. У нас представлена ​​тільки оригінальна продукція відмінної якості. Якщо ви сумніваєтеся або важко зробити вибір, то наші менеджери вам допоможуть. Ціна добрива «Новалон» залежить від розміру фасування. Доступні варіанти на 1 і 25 кг. Для кожного конкретного добрива «Новалон» на сайті вказано опис і вартість.

Купіть добриво «Новалон» - забезпечте рослину необхідними поживними елементами, а себе - високим урожаєм.

1 913 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
2 008 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
2 350 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
1 867 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
2 129 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
1 867 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
1 817 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
193 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
200 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
226 грн.
ДобриваDRT (Новалон)
238 грн.
ДобриваDRT (Новалон)

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Добрива
Тип
Ціна

грн.  –  грн.

  • 193грн.
  • 2350грн.