Ціль-300 (клопіралід 300г/л) 12 мл

Наведіть на картинку для збільшення
16 грн.
В наявності
+
Доставка
Варіанти оплати
 • — Готівкою при отриманні
 • — Переклад на карту Приват Банку
 • — Безготівковий розрахунок
 • — Накладений платіж
Наші переваги
 • — Оповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін - без проблем
 • — Різні способи оплати
 • — Краща ціна

Ціль-300 - гербіцид для знищення всіх видів осоту, ромашки і горця на цукрових буряках, ріпаку, льону-довгунці та інших культурах.

Призначення: післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренеотприсковими бур'янами.

Діюча речовина: клопіралід, 300 г/л.

Препаративна форма: водний розчин.

Характеристика діючої речовини: клопіралід відноситься до класу похідних пиридинкарбоновых кислот.

Спектр гербіцидної активності: Ціль-300 ефективно пригнічує амброзію полинолистну, осот польовий, осот жовтий, осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, гірчак рожевий, пупавку собачу, види ромашки, види горця, мати-й-мачуху, волошку синю, вику бур'яново-польову, нетребу звичайну, латук посівний, нагідки польові, чортополох молочний та інші бур'яни родин пасльонових, складноцвіті, губоцвіті і бобові. Стійкі до гербіциду всі види злакових бур'янів.

Механізм дії препарату: проникає в рослину через листову поверхню, переноситься флоемною і ксилемною системою рослини і розподіляється до меристемных тканин та інших частин всієї рослини. Клопіралід є синтетичною формою натурального рослинного гормону. Він здатний порушувати процеси росту рослини шляхом перенасичення рослинної системи і зв'язування з рецепторами натуральних гормонів росту рослин. При обробці препаратом Мета-300, рослина отримує величезний наплив синтетичних гормонів, що призводить до хаосу в його ростових процесах і, в наступні кілька днів до загибелі рослини.

Швидкість впливу: Ціль-300 викликає видимі ознаки пригнічення через 12 - 18 год з моменту обробки. Повна загибель бур'янів настає через 2 - 3 тижні залежно від їх видового складу, фази розвитку під час застосування препарату, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до і після обробки.

Період захисної дії: препарат контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були присутні під час обробки, протягом всього періоду вегетації.

Фітотоксичність, толерантність культур: при дотриманні регламентів застосування не фітотоксичний для оброблюваної культури. При необхідності пересіву обробленого препаратом Мета-300, площ в поточному році можна вирощувати зернові, кукурудзу, ріпак, гірчицю, капусту, льон, на наступний рік – усі культури без обмеження.

Можливість виникнення резистентності: при дотриманні регламентів застосування випадків виникнення резистентності не виявлено.

Особливості застосування:

Ціль-300 особливо ефективно діє в період активного росту бур'янів. Більшість бур'янів чутливі до дії гербіциду, перебуваючи в стадії розвитку 2 - 10 листів. Осот найбільш чутливий до препарату у фазі розетка – початок росту стебла.

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від 8 до 25°C. Ці умови найбільш сприятливі для росту і розвитку рослин, що, у свою чергу, забезпечує найкращі умови для швидкого проникнення і розповсюдження гербіциду по рослині.

Слід уникати проведення обробки, якщо очікуються заморозки. Дощ, що пройшов через годину після застосування Мета-300, не знижує ефективності препарату.

Умови зберігання: у спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 5 до плюс 40°C.

Термін придатності: не менше 3 років у непошкодженій заводській упаковці.

Кратність обробок: дозволена одна обробка за сезон.

Рекомендації щодо застосування: для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно рівномірно наносити на листову поверхню рослин за допомогою добре відрегульованого обприскувача. Рекомендується використовувати щілинні розпилювачі, що утворюють при обприскуванні краплі середнього розміру. Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин з моменту приготування. Після обробки обприскувач і супутнє обладнання необхідно ретельно промити водою.

Приготування робочого розчину: для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об'єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість препарату і перемішати протягом 10 - 15с. Щоб уникнути блокування розпилювачів під час обприскування для приготування робочого розчину рекомендується використовувати чисту воду.

Сумісність: на цукрових буряках Мета-300 добре поєднується і використовується в бакових сумішах з гербіцидами бетанальної групи та грамініцидами. На льоні-довгунці можливі бакові суміші з протидвудольными гербіцидами та грамініцидами.

Обмеження щодо сівозміни:

при необхідності пересіву оброблених Мета-300 площ в поточному році можна вирощувати зернові, кукурудзу, ріпак, гірчицю, капусту, льон, на наступний рік – усі культури без обмеження.

Витрата робочої рідини: 300 л/га.

Термін очікування: не встановлюється.

Строки виходу людей для проведення робіт: ручних – 7 днів, механізованих – 3 дні.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті
Швидко і якісно доставляємо

Ми цінуємо Ваш час - тому у нас найшвидша відправка і доставка товару!

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб оформити повернення або обмін товару.