Засоби захисту рослин

Зміст:

 1. Види і призначення пестицидів
 2. Основні рекомендації по вибору
 3. Широкий вибір ЗЗР відомих брендів

Засоби захисту рослин: помічники в боротьбі за врожай

Бур'яни, шкідники та хвороби - здатні не тільки знизити якість врожаю, але і спровокувати загибель посівів. Завдання фермерів і агрономів - захистити культури, не допустити ризик втрат. Хімічні засоби захисту рослин являють собою спеціальну групу агрохімікатів, дія яких спрямована на боротьбу з несприятливими факторами, що заважають розвитку культур. Їх прийнято називати загальним словом - пестициди. У свою чергу, ЗЗР розрізняються за призначенням і принципом дії.

Купити засоби захисту рослин в Україні можна в інтернет-магазині «Сад і город». Каталог включає великий вибір агрохімії для обробки насіння і посівів. Замовити продукцію можна в роздріб і оптом, ЗЗР доступні у продажу в різній фасування.

Види і призначення пестицидів

З розвитком агрохімії, з'явилася можливість не тільки захистити рослини від несприятливих факторів, а й поліпшити якість врожаю, впливати на розвиток культур. Купити ЗЗР сьогодні можна різного спектру дії. Згідно об'єктах впливу, пестициди розрізняються на 5 основних груп:

 1. Інсектициди. Спрямовані на захист культурних рослин від комах-шкідників (жуки, блохи, тля, мухи).
 2. Родентициди. Використовують для захисту продукції від гризунів.
  Акарициди. Данна група пестицидів згубно впливає на кліщів, здатних знижувати якість врожаю.
 3. Фунгіциди. Ці кошти агрохімії борються з хворобами (грибком, сажкою та ін.). Ними оприскують посіви при виявленні вогнищ зараження або в цілях профілактики.
 4. Гербіциди. Дія цих ЗЗР направлено на захист посівів від бур'янів.
  Гербіциди між собою теж різняться на 2 групи: вибіркового і суцільного спектра дії. ЗЗР першого типу ще називають селективними. Їх дія спрямована на захист рослин від бур'янів певного виду. Гербіциди суцільної дії вражають всі без винятку рослини. Їх застосовуються для обробки полів після збору врожаю, до появи сходів або на чистому парі.

Засоби захисту рослин від шкідників і хвороб використовують, як при виявленні зараження так і з метою профілактики. Час оприскування посівів пов'язують з фазами вегетації культур. Фунгіциди використовують також в якості протруйників, для обробки насіння перед висадкою в грунт. Цей захід допомагає захистити посівний матеріал від інфекцій і грибків, які можуть міститися безпосередньо в грунті.

Основні рекомендації по вибору

Перед тим, як купити ЗЗР, варто розібратися в спектрі їх дії. Багато засобів випускаються у вигляді однокомпонентних і складних (поєднують 2 і більше діючих речовин). Другі забезпечують системну дію і контролюють більший спектр чинників негативного впливу.

Для підвищення ефективності ЗЗР та зниження витрат на обробку, можна купити агрохімію спеціальної дії для комплексного застосування з пестицидами: допоміжні речовини, регулятори росту. Перші сприяють поліпшенню прилипання препарату до листя рослин. Регулятори росту стимулюють розвиток культур, прискорюють настання фаз вегетації.

При обробці рослин будь-якими пестицидами треба дотримуватися 2 основних параметрів: рекомендованої норми і строків внесення.

Широкий вибір ЗЗР відомих брендів

Інтернет-магазин засобів захисту рослин «Сад і город» пропонує великий асортимент агрохімії: допоміжних речовин, регуляторів росту і пестицидів різних видів для зернових, овочевих і садових культур. Придбати можна продукцію відомих світових і вітчизняних брендів:

 1. Basf і Bayer (Німеччина);
 2. Syngenta (Швейцарія);
 3. DuPont (США);
 4. Best-Pest (Польща);
 5. «Ніссан Кемікал Індастріз ЛТД», «Ніппон Сода КО., ЛТД» (Японія);
 6. Nutarm (Австрія);
 7. «Сімейний Сад», «Вассма», «Жива Земля», «Агромакс», «Фабрика Агрохімікатів», «Кемілайн Агро», «Укравіт» та ін. (Україна).

Всього каталог засобів захисту рослин включає понад 20 відомих торгових марок, що набули широкого поширення на ринку.

Щоб замовити товар з доставкою по Україні - залишайте заявку на сайті. Продаж засобів захисту рослин здійснюється, в роздріб, також можливий опт. В інтернет-магазині представлений великий вибір сільськогосподарських товарів, добрива для городу. Ціни на засоби захисту рослин варіюються в залежності від фасування, для обробки великих площ і обсягів продукції вигідніше купувати агрохімію оптом.

33 грн.
ВиробникУкравит, Украина КатегорiяФунгицид Призначенняот болезней, от вредителей ФасовкаПакет
1 683 грн.
142 грн.
5 559 грн.
307 грн.
48 грн.
629 грн.
Призначенняот болезней
161 грн.
Призначенняот болезней
427 грн.
Призначенняот вредителей
32 грн.
Призначенняот болезней
710 грн.
Призначенняот болезней
2 620 грн.
Призначенняот болезней
4 265 грн.
Призначенняот болезней
27 грн.
Призначенняот болезней
12 грн.
Призначенняот болезней
23 грн.
Призначенняот болезней
28 грн.
Призначенняот болезней
Показати ще 24 товар

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Виробник
  Більше (6)
Категорія
Призначення
Ціна

грн.  –  грн.

 • 0грн.
 • 9644грн.