Спрей стрічка

Поливна спрей-стрічка

Якщо ви займаєтеся аграрним бізнесом або вирощуєте овочі для своїх потреб, то напевно стикалися з проблемою поливу земельної ділянки. Сьогодні розв'язати цю проблему досить просто. Допоможе в цьому спрей-стрічка, купити в Україні яку не складе труднощів. Для цього достатньо відвідати наш інтернет-магазин «Сад і город».

По суті це круглий гнучкий шланг з отворами дуже малого діаметру, які розташовуються рядами по діагоналі. Вода проходить через них, утворює тонкі струмені води, які імітують дрібний дощ. Ефект такий, як ніби на листках осідає туман. Така спрей-стрічка для поливу дуже легко монтується в уже наявну систему крапельного зрошення. Застосовується вона для поливу розсади і рослин на ділянці біля будинку, на полях, городах, в теплицях. Крім того, спрей-стрічка допоможе захистити рослини від заморозків.

Переваги

Крапельне зрошення на сьогоднішній день є найбільш ефективним, раціональним і економічним видом, особливо якщо при цьому використовується спрей-шланг «Туман». Його основними перевагами є:

  • рівномірний розподіл води без утворення кірки на поверхні землі;
  • акуратний полив без пошкодження листя і квітів;
  • можливість установки по всій ділянці, навіть в самих важкодоступних місцях.

Крім того, крапельна стрічка-спрей легко згинається в потрібному напрямку, і при цьому не закручується. Для того щоб її розстелити, буде потрібно всього кілька хвилин. Шланг для поливу «Туман» досить стійкий до забруднень, тому прослужить досить довго. При цьому для організації крапельного поливу досить середнього тиску води.

Чому «Сад і город»?

Ми пропонуємо придбати шланг «Голден Спрей» для того, щоб назавжди забути про громіздкі і неефективні системи поливу. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете стрічку самого різного діаметру. «Голден Спрей» купити можна в будь-яких кількостях. Для невеликих ділянок буде досить бухти в 6-10 метрів, для фермерських господарств більше підійдуть шланги довжиною в 100-200 метрів. Ми доставимо вашу покупку в будь-яку точку країни, тому Golden Spray купити в Україні можуть всі бажаючі. Також придбати шланг можна безпосередньо в Херсоні.

На стрічку «Голден Спрей» ціна в нашому інтернет-магазині буде трохи вище, ніж на звичайні поливальні шланги. Але її вартість цілком окуповується тривалим терміном служби і хорошим врожаєм. Тому, якщо ви задумалися про систему зрошення, не сумнівайтеся - спрей-стрічка для поливу «Туман» вас не розчарує.

578 грн.
Довжина труби200 м ТипСпрей лента
400 грн.
Довжина труби100 м ТипСпрей лента
699 грн.
Довжина труби100 м ТипСпрей лента

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Довжина труби
Тип
Ціна

грн.  –  грн.

  • 400грн.
  • 699грн.