Шпалерна сітка

Шпалерна сітка в Україні

Раніше садівникам і городникам для забезпечення вертикального зростання витких рослин доводилося створювати цілі конструкції. Це займало багато часу, а після збору врожаю дані конструкції доводилося знову розбирати для виконання робіт по осінній обробці ґрунту. Зараз же необов'язково щось таке будувати для витких рослин, досить щоб у городника була під рукою сітка шпалерна.

Переваги

Сітка шпалерна дуже зручна у використанні, для її закріплення досить встановити дві або більше опори і натягнути на них сітку. Простота у використанні і установці дозволяє натягнути її уздовж рядів витких рослин в будь-який момент, причому з мінімальними витратами часу.

Дана сітка є дуже міцною, що дозволяє використовувати її в значних за розмірами теплицях, коли одна сітка розташовується вздовж довгих рядів рослин. При правильному її закріпленні вона здатна утримувати велику кількість рослин, причому вже з врожаєм.

Збір врожаю з рослин, які заплелися на таку сітку, нескладний, весь урожай буде добре видно, а великі осередки сітки забезпечать безпроблемний доступ до нього.

Дана сітка довговічна, вона не боїться впливу вологи, не розтягується під вагою рослин. Після збору врожаю і видалення залишків рослин сітку можна зняти, згорнути в рулон і віднести на зберігання до наступного року.

Що ми пропонуємо

Потрібна сітка шпалерна - купити її можна у нас. Наш інтернет-магазин займається продажами всіляких товарів для садівників і городників, як серед любителів, так і тих, хто займається вирощуванням продукції рослинництва в великих обсягах. У нас можна придбати сітку затінюючу за доступними цінами. Ви можете замовити сітку шпалерну угорського виробництва, яка:

  • зручна у використанні;
  • міцна
  • довговічна.

Якщо ви займаєтеся рослинництвом професійно і в великих масштабах, то купити шпалерну сітку в інтернет-магазині у нас можна в рулонах. Один рулон може полегшити вирощування значної кількості витких рослин, оскільки довжина сітки в ньому становить 500-1000 м. Тобто такого рулону буде досить для використання у великих теплицях. У шпалерної сітки ціна не така й значна, а користі від неї дуже багато. Корисною така сітка також буде і садівникам-любителям.

Якщо вас цікавить даний товар, звертайтеся в наш інтернет-магазин, і наші менеджери нададуть всю цікаву для вас інформацію, в тому числі, і яка у шпалерної сітки вартість.

5 грн.
Довжина сітки500 м
1 400 грн.
Фільтри товарів
Довжина сітки
Ціна

грн.  –  грн.

  • 5грн.
  • 1400грн.