Від бур'янів

Захист від бур'янів для рослин

Для усунення небажаних рослин і бур'янів найчастіше застосовують стандартний метод прополки. Мінуси традиційного усунення бур'янів за допомогою ручного інструменту: тривалість і високі витрати праці. Для швидкого знищення небажаної рослинності використовують хімічні засоби - гербіциди від бур'янів.

Купити гербіциди від бур'янів оптом в інтернет - магазині Сад-огород за низькою ціною. У нас Ви зможете замовити оригінальні засоби захисту зі швидкою доставкою по Україні.

Категорії гербіцидів

Всі кошти від бур'янів поділяють на 2 підгрупи за принципом впливу:

  1. Суцільного (для знищення всієї рослинності на ділянці)
  2. Селективного (вибіркового) - небезпечні для конкретних видів рослин, при цьому не завдаючи шкоди іншим.

Для захисту від бур'янів з міцним корінням краще підійдуть препарати суцільної дії, наприклад: Антибур'ян, Напалм, Гліфовіт, Сокар, Раундап, Торнадо. Дані препарати особливо ефективні на великих ділянках землі і полях перед посівом, а також на узбіччях і ж/д шляхах. Їх вартість трохи вище, що виправдовується високою ефективністю.

Другий тип хімії від бур'янів усуває стебла і листя небажаних рослин при безпосередньому контакті. Вони не проникають всередину кореневої системи, внаслідок чого дія препарату має скоріше поверхневий характер. Якщо з бур'янами злакового типу такі засоби справляються не дуже, то з однорічними бур'янами культурами - проявляють себе з кращого боку. Не рекомендується обприскувати контактними гербіцидами багаторічні бур'яни: стебло і листя будуть знищені, а коренева система залишиться неушкодженою, що спровокує їх повторну появу в короткий проміжок часу.

Поради щодо застосування

  • Перед розпиленням засобу від бур'янів, звертайте увагу на погоду: гербіциди найбільш ефективні в сонячний період дня, при відсутності опадів. Обробляти рослини можна і в холодну пору доби, але ефективність гербіцидів в такому випадку трохи падає.
  • Перед використанням засобів від бур'яну - чітко дотримуйтесь інструкції. У ній вказані необхідні дозування, список культур, які можна обробляти засобом, оптимальні погодні умови.
  • Не використовуйте тару з металу для приготування розчину, причому сам розчин - готуйте заздалегідь, прямо перед розпиленням. Солі та метали негативно впливають на властивості препаратів, в складі яких є гліфосат.
  • Вибирайте обсяг препаратів відповідно до розмірів Вашої ділянки. Наприклад, на ділянку в 200 м2 йде приблизно 9-10 л розведеного препарату.
  • Не використовуйте віники і поршневі розпилювачі для обробки гербіцидами.
1 683 грн.
48 грн.
339 грн.
48 грн.
85 грн.
170 грн.
77 грн.
5 909 грн.
82 грн.
212 грн.
33 грн.
41 грн.
260 грн.
222 грн.
12 грн.
150 грн.
3 021 грн.
20 грн.
Показати ще 24 товар

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Виробник
Категорія
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 5909грн.
Призначення