Нитки (шпагат) трос

Пакувальний шпагат являє собою кілька скручених ниток по спіралі, який призначений для одноразового використання при упаковці різного роду. Завдяки своїм практичним властивостям і низькою ціною, він заслужив популярність у промислових підприємств, малого бізнесу та поштових сервісів.

разновидности ниток, шпагат, трос

Різновиди і переваги використання:

Щоб вибрати пакувальний матеріал необхідно знати про існування його видів, які відрізняються по діаметру, кількості матеріалу, фізичним якостям, вартості.

 

На ринку представлений шнур, який виготовляється з:

 

  • натуральних волокон - льон, конопляні, луб'яні культури;
  • синтетичної сировини - поліпропілен.


Слід зазначити: перший, звичайно ж, більш екологічний, але менш зносостійкий, міцний, схильний до атмосферних явищ. Хоча, якщо враховувати одноразовість використання, то можна без сумнівів віддати перевагу більш економічному варіанту, не надаючи особливого значення другорядним властивостями крім зовнішнього вигляду.

 

Поліпропіленова мотузка дуже легка і тонка, але разом з тим міцна, гнучка, розтяжна. Волога, лужні і кислотні речовини не мають ніякого впливу на нього. Крім того, він не гниє і не схильний до виникнення і розвитку грибків.

 

Пакувальний шпагат з льону є екологічно чистим, з хорошими експлуатаційними показниками. Використовується в багатьох промисловостях, від харчової до декоративної подарункової упаковки. Найбільш часто в оформленні задіюється паперовий шпагат, за рахунок приємної структури і зовнішньої привабливості.

Характеристики та розмір

Серед широкого асортименту в інтернет-магазині Сад та город можна замовити пакувальний шпагат для різних сфер: від офісної і банківської до сантехнічної і сільськогосподарської (підв'язка рослин). На сайті ви можете купити:

  • джутовий, поліпропіленовий;
  • що складається з 1/2/3 нитки;
  • товщиною: 1,5 / 2 / 2,5 / 3/4 мм;
  • бобіни вагою: 0,1 / 0,15 / 0,2 / 0,3 / 0,4 / 0,5 / 0,6 / 0,8 / 10кг;
  • довжиною: 140/200/550/750/1000/1300/2000 м.


Купити товар з доставкою

Придбати шнур в магазині можливо оптом і в роздріб недорого. Ми здійснюємо продаж товарів для сільського господарства і садівництва з гарантією від виробників. Оформити замовлення можна по телефону або залишити заявку на сайті, для консультації з фахівцем магазину. Доставка можлива в усі міста України кур'єрською службою Нова пошта.

 

 

 

92 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
79 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
95 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
209 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
70 грн. 60 грн.
Нитки (шпагат)Трос стальной
350 грн. 300 грн.
Нитки (шпагат)Трос стальной
63 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
50 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
240 грн.
Нитки (шпагат)Полипропиленовый шпагат
Фільтри товарів
Нитки (Шпагат)
Ціна

грн.  –  грн.

  • 50грн.
  • 300грн.