Вгору
 • Графік роботи:
  Пн - Пт з 8-00 до 19-00
  Сб з 9-00 до 17-00
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Догляд за садом після збирання врожаю

Оцініть сторінку:

5 4 3 2 1

Поточний рейтинг: 4.7 [Усього проголосувало: 1]

31 | 07 2018

Вже починаючи з середини літа у дачників з'являється багато роботи в саду. В основному ці клопоти дуже приємні: сбір яблука, вишень, груш, слив і ін. плодів Важливо пам'ятати, що саме на цій стадії вашому саду необхідна допомога, щоб він відновився. Чим більше роботи Ви вкладете в свій сад після збирання врожаю, тим краще буде врожай в наступному році.

Велика частина відходів плодових дерев після збирання врожаю зупиняє свій ріст, а на кінчиках наростів з'являються кінцеві бруньки. Саме в цей період слід провести підкормку дерев та їх полити, тим самим допомогти їм активно формувати квіткові бруньки. Давайте розберемо цей процес детальніше.

 • Прибираємо всі опори, оглядаємо крони дерева і, за необхідності, знищуємо шкідників інсектицидами, якщо на деревах є рани - обробіть їх садовим варом.

 • Опавші гілки, листя і стовбур потрібно обробляти від пару, вона дуже чутлива до азоту. Виходячи з цього для боротьби с паршою можна приготувати карбамід (з розрахунку 500гр на 10 л води)

 • Підкормка дерев. Після збирання врожаю дерева починають підготовку до зимівлі і накопичують сили для формування майбутнього врожаю вже наступного сезону. У цей період відбувається сильний ріст кореневої системи і відповідно збільшується споживання харчових речовин. 

Підгодівлю плодових дерев рекомендовано проводити 1 раз в дві неділі після збору урожаю і до того моменту доки не почне обпадати листя. Для молодих дерев досить підгодівель, які Ви робили навесні, а ось деревам старше знадобитися Ваша допомога.

- Підгодівля для дерев віком 7-12 років. Візьміть 2/3 склянки суперфосфату і ½ склянки калійної солі, а також 4 кг органічних добрив і змішайте.

- Підгодівля для дерев віком 13-20 років. Необхідно узяти 1 склянку суперфосфату, половину склянки калійної солі і 6 кг органіки, можна також внести нітроаммофоску.

 • Захист плодових дерев від шкідників. Висока температура в літній період часу може спровокувати народження гусениць яблучної плодожерки, яка може пошкодити і тим деревам, які плодоносять трохи пізніше. Для боротьби з цим шкідником прекрасно впорається інсектицид "Проклейм"

 

 • Побілка штамбів дерев. Багато садівників помиляються, думаючи що білення необхідно проводити тільки навесні. Білення, поза сумнівом захистить дерева від шкідників, але також це ще і внекорінева підгодівля - вона віддаватиме поживні речовини корі дерев.

Допоможіть Вашим плодовим деревам відновити сили після плодоносіння і на наступний сезон вони Вам віддячать здоровим і багатим урожаєм.

Каталог товарiв
Графік роботи:
Пн - Пт з 8-00 до 19-00
Сб з 9-00 до 17-00
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: