Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Сорти ремонтантної малини

12 | 01 2017

Складно уявити хоча б одину дачну ділянку без такої ягоди як малина. Вона дуже корисна і смачна, з неї роблять найкращі ліки від застуди - малинове варення. Багато дачників замислюються над тим, щоб продовжити період плодоношення даної культури. І ось саме посадка ремонтантной малини дозволить Вам насолоджуватися цими прекрасними ягодами протягом усього літнього періоду.
Ремонтантні сорти малини відрізняються відмінною морозостійкістю і великим періодом плодоношення. Також ремонтантна малина більш стійка до різних шкідників і вірусних захворювань.  

Починати посадку малини завжди слід з вибору правильного і відповідного для Вас сорту.

Сорти ремонтантної малини:

 • Недосяжна - це новий сорт малини. Ягоди великі, середньою масою 6-12 грам. Поверхня ягід оксамитова. Кісточки щільно зчеплені між собою. Даний сорт вважається рекордсменом за швидкістю дозрівання врожаю.
 • Абрикосова. Ягоди даного сорту малини мають дуже гарний бурштиновий відтінок з маленькими рожевими вкрапленнями. Ягоди мають легкий абрикосовий присмак абрикоса, від чого і отримала таку назву. Плодоносить абрикосова малина до настання заморозків. Всі шипи розташовані в нижній частині рослини, що значно спрощує процес догляду та збору врожаю. Урожайність даного сорту становить близько 2-2,5 кілограма з одного куща. Єдиним недоліком абрикосової малини є її нетранспортабельність, так як ягоди дуже ніжні і соковиті.
 •  Геракл. Це великоплідний і високоврожайний сорт ремонтантної малини. Плоди дуже солодкі, соковиті, насиченого малинового кольору. Урожайність становить близько 3-4 кілограм з одного куща.
 • Атлант. Даний сорт малини є найбільш стійким до різних вірусних захворювань. Кущі середнього зросту, не потребує шпалері. Плоди мають насичений кисло-солодкий смак. Урожайність становить до 5 кілограм з одного куща. Сорт характеризується відмінною стійкістю до посухи. 
 •  Рубінове намисто. Плоди даного сорту середні, форми подовженого циліндра, мають насичений яскраво-червоний колір і кисло-солодкий смак. Сорт має прекрасну транспортабельностью. Урожайність 2,6-2,9 кілограма з одного куща.
 •  Помаранчеве диво. Ягоди мають яскравий помаранчевий відтінок, конусної форми і дуже солодкий смак. Даний сорт ремонтантної малини має високу ступінь стійкості до шкідників. Якщо Ви плануєте посадити ремонтантну малину, то найкраще вибрати відразу кілька сортів.

Сукупність средньопізнього і середньораннього сортів дозволить Вам, збирати врожай малини протягом усього літнього періоду.

Бажаємо Вам високих врожаїв !!!

 

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: