Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Застосування затеняющей сітки при вирощуванні огірків

23 | 01 2018

Огірки розраховувалося ростити в відсіку з тепличної поліетиленової плівки, розтягнутої першим шаром, а сітку другим. В якості мульчі прийняв рішення використовувати солому, а для зручного поливу створити крапельний полив.


Погода в цьому році аномальна і дуже довга морозна весна. З початку травня була спека 32-36 градусів, і дуже сильний вітер. Коли висадили розсаду, вона можна сказати не росла. Для прогресу приживлюваності зробив вибір укрити її пластиковими горщиками, але через сильні пориви вітру - були списані горщики, і в деяких місцях рослини померзли і загинули. Вирішив, що чекає нас спекотне літо, тому вирішив накрити верх і західну сторону відсіку притіняють сіткою 60%.

Пізніше, розсада пішла в зростання як на дріжджах. Огірки стали природно дозрівати. І так, у мене два ряди огірків. Другий ряд затінених сіткою практично повністю (на додаток оброблявся мікробіологічними препаратами). На всіх рядах застосовано крапельне зрошення. Спостерігаю сильне відставання в дозріванні першого ряду в порівнянні з другим. Так само зауважив, що рослини відстають у рості через прямих променів сонця, а рослини під затеняющей сіткою помітно випереджають. Температура в відсіку, в якому визрівали рослини, досягала 38 градусів.

 

Висновок: Використання захисту від вітру і притіняють сітки уможливить рослинам природним шляхом дозрівати під час надзвичайної спекотної погоди, а також знижує витрати на воду при поливі.

 

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: