Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Правильна підкормка дерев

12 | 02 2016

Масового опадання плодів можна уникнути, за допомогою поливу дерев і своєчасного їх підгодовування. Після того, як дерево зацвіло, у нього настає активний період росту пагонів. Також в цей час обсипаються квіти, що не запилились. Це все є нормою, так і повинно бути. Якщо ж з кінця травня починають опадати плоди, і відбувається це не від наявності хвороб і шкідників, то значить дерево ослаблене або перевантажено плодами. І після цвітіння дерева, необхідно негайно провести його підгодівлю. Зазвичай такого виду підгодівлі поєднуються разом з поливом.


Для підгодівлі дерев можна використовувати розчин гною або пташиного посліду. При їх відсутності візьміть розчин з калійного добрива, сечовини, суперфосфату, по 20 г добрива на 10 л води. Внесіть розчин в борозни під дерево і добре полийте.


Можна просто розсипати аміачну селітру або сечовину під деревом (30 г на 1 м.кв.) і полити водою. Але більш ефективно, якщо добриво вноситься, все-таки, в рідкому вигляді. Також можна провести позакореневе підживлення сечовиною (на 10 л води 10 г добрива). Дану підгодівлю зазвичай роблять через тиждень після цвітіння. Існує безліч розчинів для позакореневого підживлення дерев, які продають в магазинах, в них міститься багато мікроелементів. Такі підживлення теж додадуть сили вашим деревам. Поспішайте підгодувати садові дерева зараз, щоб не засмучуватися через обсипалання плодів

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: