Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Обрізка малини

22 | 09 2018

Весняня обрізка малини

Як тільки зійде сніг, можна зробити першу весняну обрізку малини. Зрізати необхідно все підмерзлі, обламані пагони малини. Головне завдання - обрізати верхівки хороших пагонів, з яких плануєте збирати урожай. Пошкоджені морозом верхівки необхідно обрізати до здорової нирки. Висоту втечі рекомендують залишати від 1 м до 1,5 м, так при зборі врожаю Вам не знадобиться нагинати кущ.
Весняна обрізка верхівки дуже важлива, адже вона пробуджує нирки, з яких виростуть пагони, які будуть приносити відмінний урожай.


Літня обрізка малини

Обрізку малини влітку вважають - профілактичною. При річній обрізку Вам необхідно прибрати всі хворі гілки з обламати пагонами і пожовклим листям. Молоді пагони, які Вам не потрібні можна також видалити під час літньої обрізки.


Осіння обрізка малини

Найважливішою обрізанням малини вважається осіняючи. Проводять її після збору врожаю.
Після завершення плодоношення малини починаємо обрізку малини. Починати слід з видалення гілок, з яких ще влітку збирали свій урожай ягід, вирізаємо їх під корінь. Ніякого сенсу залишати пагони ще на один рік, так як найкраще малина плодоносить на пагонах 2 роки. Якщо їх залишити ще на 1 сезон, то в кращому випадку на них зможете зібрати дуже дрібну ягоду.
Тепер потрібно звернути всю свою увагу на пагони поточного сезону. Ви відразу знайдете, вони ще не здерев'янілі, зелені з листям. Саме ці пагони будуть радувати Вас своїм урожаєм в наступному сезоні. Не забудьте накрити пагони агроволокном або плівкою, щоб вони вдало перезимували. На 1м таких пагонів потрібно залишити 8-10 штук, всі зайві пагони зрізаємо. Не бійтеся обрізати гілки до самої землі, малина відростить нові пагони від кореня.

Після обрізки все обрізані пагони рекомендується спалити, адже на них можуть залишитися шкідники або їх личинки.
Зверніть увагу, що всі ці обрізки не належать до ремонантной малині, адже у неї є свої особливості.

Бажаємо великих врожаїв!

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: