Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Як доглядати і вирощувати редис?

23 | 02 2016

РЕДИС - різновид редьки - широко відомий весняний, ранньостиглий овоч. Це однорічна скоростигла рослина, яка дозріває протягом 20 -25 днів, що дозволяє за один сезон виростити два-три врожаї на одних і тих же площах. Рослина це досить холодостійка, її посів можна починати в березні і продовжувати в залежності від попиту, - до жовтня. Особливо добре, ця культура розвивається в умовах помірної вологості повітря і грунту, яку  забезпечує Агроволокно.Крім того, мікроклімат який утворюється під агроволокном сприяє формуванню великих і якісних коренеплодів в стислі терміни.

Сходи редиски переносять досить низькі температури, але заморозки затримують формування плоду і сприяють утворенню стрілки. Cправа з цією проблемою допоможе унікальний покривний матеріал «Premium-AGRO», який надійно захистить посіви від ранньовесняних заморозків. Для виробництва раннього редису використовують відносно тонке волокно щільністю 17-19 г / м, бажано з посиленими краями (сорокасантиметровий, подвійно ущільнений край забезпечить тонкому покривному матеріалу додаткову довговічність і продовжить термін його експлуатації).
Безпосередньо після закладення насіння, грунт зволожують способом дощування і накривають волокном, яке по всьому периметру ретельно присипають землею. Зверніть увагу! Для рівномірної схожості насіння, перший раз грядки поливають до утеплення волокном, а не через покривний матеріал. Якщо волокно нове і не було в експлуатації, перший раз воно може промокнути не зовсім рівномірно, відповідно волога під ним теж розподілитися нерівномірно, що негативно позначиться на схожості насіння, що опинилися на погано зволожених ділянках. В наслідок, полив проводиться через поліпропіленові полотна, які залишаються на грядках аж до збору врожаю.
Норма поливу становить 10-15 л / м, але кількість поливів редису покритого волокном значно знижується. За рахунок скорочення випаровування, при мінімальній кількості поливів, під «Premium-AGRO» зберігається стабільна вологість до 70%. За рахунок постійної циркуляції повітря під укриттям ніколи не відбувається запарювання або перегріву рослин, тим самим необхідність провітрювання посадок виключається. Так само редис укритий агроволокном не потребує хімічних обробок від хрестоцвіті блішки і багатьох інших шкідників, укривні полотна захищають посіви від комах.
«Premium-AGRO» Р-17; Р-19 г / м формує під укриттям вологий, м'який мікроклімат, який ідеально сприяє прискоренню зростання даної культури, однаково великих, здорових коренеплодів без пустот і дефектів.

 

 Загальна характеристика

 

«Premium-AGRO» Р - 17; Р - 19 г / м - Волокно Р-17; Р-19 г / м - надлегкий, міцний, стабілізований поліпропіленовий матеріал. Використовується в ранньому овочівництві для утеплення грунту.

- Світлопроникність матеріалу не менше 92-93%.

 - «Premium-AGRO» забезпечує захист рослин від короткочасних заморозків до – 2 -3С, холодних вітрів і туманів.

- Застосовується без дуг і каркасів.
- Захищає рослини від ураження шкідливими комахами.

- Агроволокно пропускає воду, але не намокає і не стає важким. Без шкоди для рослин полив проводиться через укривне полотно.

 -  відрізняється високою повітропроникністю. За рахунок постійної циркуляції повітря під волокном рослини не жовтіють і не пріють, менш схильні до різного роду захворювань.

- «Premium-AGRO» перешкоджає зайвому випаровуванню вологи і утворення ґрунтової кірки.

 - Волокно забезпечує природне регулювання добових температур, створюючи під укриттям мікроклімат, який сприяє росту рослин.

 - Не утворює конденсат.


Основні показники ефективності

 

 - Волокно забезпечує більш ранні терміни посіву.

 – Догляд за рослинами, які ростуть під поліпропіленовими полотнами значно простіше, ніж за рослинами, що ростуть під плівкою.

- За рахунок зниження трудовитрат і енергоресурсів виробництво раннього редису під волокном значно дешевше, ніж виробництво продукції цієї культури під поліетиленовою плівкою.

- Схожість насіння під «Premium-AGRO» зростає з 70% до 98%, відповідно врожайність редису з одиниці площі тільки за рахунок цього гарантовано підвищується на 28%.

                                                     

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: