Вгору
  • Графік роботи:
    Пн-Пт 8-00 до 21-00
    Сб-Нед - 9-00 до 17-00
  • Ми знаходимося за адресою:
    м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
  • Телефонуйте нам за телефонами:

як продовжити період плодоношення огірків

25 | 08 2018

Кілька порад для продовження терміну плодоношення огірків.


• Огіркову грядку слід висаджувати на безвітряному ділянці, без протягів.
• Вирощувати огірок слід на вертикальних грядках. Огірки, які вирощуються, без вертикальних грядок, швидше старіють через великої кількості листя і перезрілих плодів. Для спорудження вертикальної опори ідеально підходить шпалерная сітка.
• При посадці огірків обов'язково дотримуйтесь відстань між рослинами, так як при загущенні значно збільшуються шанси розвитку захворювань, а основною причиною ранньої загибелі огірків є хвороби.
• Віддавайте перевагу стійкість до хвороб сортів і гібридів огірків. Також віддавайте перевагу партенокарпічних сортів і гібридів, тому що чим ближче до осені, тим менше ставати комах-запилювачів.


Висаджуйте огуи різного терміну дозрівання - це дуже поширений підхід вирощування такої культури як огірок. Найпершими (на початку травня) висівають ранні сорти огірків - для вживання їх в свіжому вигляді, потім - для консервування середні сорти, і останніми висаджують пізні сорти - для осіннього врожаю.


Захист і профілактика хвороб огірків.


Антракноз, борошниста роса, коренева гниль та інші захворювання огірків найбільше починають проявлятися в кінці літа. Часті і прохолодні дощі створюють ідеальні умови для розвитку і життя різних збудників.
Для того щоб захистити протягом усього вегетаційного періоду огірки від хвороб необхідно проводити профілактичні поливи і обприскування культури із застосуванням фунгіцидів. Проводити обробки необхідно один раз в тиждень.


Підживлення для омолодження огіркових кущів.


Уже в кінці серпня температура повітря починає знижуватися, що негативно позначається на роботі кореневої системи рослини. Коренева система не встигає постачати поживні речовини в наземну частину рослини, а це призводить до пожовтіння листя культури і поступово вона гине. Тому для того, щоб продовжити життя своїм огіркам городники роблять позакореневе підживлення рослин азотними добривами. Такі підживлення допоможуть запобігти пожовтіння листя, омолодять їх, поліпшує обмінні процеси в клітинах рослини.


Утеплення огіркових грядок


В кінці літа вже ніяк не обійтися без утеплення грядок огірків. Температура повітря в нічний час стає значно менше, а огірок культура теплолюбна. Мінімальна температура для його нормального зростання не менше + 15 ° С.
В першу чергу, обов'язково починаємо накривати на ніч грядку поліетиленовою плівкою або агроволокном.


Наступним кроком виконуємо мульчування грунту органікою, наприклад: перегній, тирса, торф або скошена трава. Вночі мульча захистить грунт від переохолодження, а вдень не дасть перегріється.
Також використовуємо акумулятори тепла.

Найпопулярніший спосіб серед городників і дачників, це застосування пластикових пляшок. Розміщуємо пляшки з водою на грядці - днем ​​вони будуть накопичувати тепло, а в нічний час віддавати його грунті.


Стимулюємо зростання додаткових пагонів


Для того щоб стимулювати ріст плодів і додаткових пагонів необхідно вчасно позбуватися від зайвих, старого листя, які забирають більшу частину поживних речовин.
В першу чергу позбавляємося від хворих, жовтих і початківців підсихати листя. Наступними обриваємо листя знаходяться нижче зони плодоношення. І останніми обриваємо листя, які знаходяться поруч з плодами за таким принципом - є зав'язь у листа, значить він залишається, немає зав'язі - обриваємо. Даний метод уповільнює старіння батогів огірка і Ваша грядка в кінці літа буде виглядати свіжою і молодий.


Своєчасний збір врожаю


Для тих, хто хоче істотно продовжити період плодоношення даної культури, обов'язковим заняттям буде своєчасний збір урожаю. Не допускайте щоб на Вашій грядці залишалися переросли плоди, вони призводять до швидкого старіння куща.


Ось як Ви змогли переконається, що порятунок і продовження життя огіркової грядки досить здійсненне завдання. Залишається тільки вчасно застосовувати всі ці методи на Вашій грядці і оцінити всю їх ефективність, на власному досвіді.

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 21-00
Сб-Нед - 9-00 до 17-00
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: