Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Як правильно вибрати і застосувати затінюючу сітку

28 | 01 2017

У багатьох городників і власників теплиць з настанням весни з'являється головне питання: Як захистити рослини від надлишку сонячного світла?

 Найкраще для цього підходить затіняюча сітка, вона призначається не тільки для захисту тепличних культур, а й для культур, висаджених у відкритий грунт.

 Виготовляють сітку з плоских синтетичних ниток з різним розміром осередку. Чим більше осередок, тим більше сонячного світла пропускає сітка. Здатність сітки пропускати тільки частину сонячного світла називають - відсотком затінення.

 Матеріал, з якого виготовляють нитки для сітки - стійкий до ультрафіолетового випромінювання і зовнішніх впливів. Принцип роботи сітки - це відображення частини сонячного світла і розсіювання іншій частині сонячних променів і значним зменшенням теплового випромінювання, що дає можливість створити сприятливий мікроклімат для росту і розвитку рослин. Також, завдяки сітці для затінення, зменшується випаровування вологи, а значить - зменшується частота поливів.

 За рахунок використання затінюючої сітки можна домогтися рівномірного, без затемнених місць, освітлення теплиці. Завдяки розсіюванні світла врожай буде дозрівати одночасно, так як абсолютно всі рослини будуть отримувати однакову кількість сонячного світла. У парниках, де застосовують затінюють сітку, овочеві культури дають дуже хороший урожай.

 Наприклад: врожайність томатів при використанні затінюючої сітки врожайність підвищується на 8-9%Даний результат досягається за рахунок посилення процесу фотосинтезу рослин, який поглинають розсіяне світло.

 Застосування затінюючої сітки

Натягнути сітку можна як всередині теплиць, так і зовні. Використання сітки зовні теплиці не тільки дасть можливість захистити рослини від палючого сонця, але і захистити покриття самої теплиці від граду і сильного вітру. Застосовувати сітку можна як у великих, так і маленьких теплицях і парниках і абсолютно з будь-яким типом покриття: поліетиленовою плівкою, агроволокном, полікарбонатом, склом. 

Крім парників, теплиць і оранжерей  сітку для затінення використовують для рослин, висаджених у відкритий грунт. У такому випадку вона не тільки рятує рослину від спеки, а й від сильно вітру, дощу, граду, поїдання рослин і плодів птахами.


Ступені затінення сітки:

• Сітка з ступенем затінення 45% пропускає багато сонячного світла і найкраще підходить для затінення баштанних культур і огірків

 

• Сітка з ступенем затінення 60% підходить для укриття капусти, баклажан і томатів

 

70% затінення застосовують для укриття парників, теплиць зовні. Сітка з таким ступенем затінення захищає культури від перегріву і в той же час пропускає достатню для рослин кількість сонячного світла.

 

80% сітку застосовують для укриття автомобілів, парканів. Дана сітка створює хорошу тінь

 

85% відсотків затінення використовують для затінення літніх майданчиків, альтанок.

 • 95% стку використовують як маскувальну. Застосовують її в якості паркану на будівельних майданчиках, на дачі та тенісних кортах.

Як ми бачимо затінюючу сітку можна використовувати для багатьох цілей. Завдяки сітці Ви, зможете зберегти врожай, накрити свій паркан і відгородиться від зайвих очей, а також облаштувати собі прекрасне місце для відпочинку у дворі, в якому раніше Вам не давало можливості відпочивати пекуче сонце.  

Таблиця розтягування затiнюючої сітки по ширині

 Для вашої зручності ми тестуємо можливості затiнюючої сітки, а саме - її властивостi тягнутися і розтягуватися.

Нижче наведена таблиця, яка наочно демонструє дані властивості сітки. Зверніть увагу, що цей продукт відмінно тягнеться, однак при підвищеній нагрузцi починає звужуватися по довжині. Зверніть на це увагу, при замірах і замовленні потрібної довжини.

Якщо виникають складнощі - зателефонуйте нам і менеджери допоможуть вам визначити відповідний оптимальний метраж для затiнюючої сітки потрібного відсотка затінення.

 

1,515

% затенения Ширина сітки, мДо такої ширини можно розстягнути сітку, м

 

 

 

 

45%

1,5 2
2 2,7
3 3,9
4 пми перевіряємо інформацію
6 7,7
8 10,6
10 ми перевіряємо інформацію
12 15,8

 

 

 

60%

2 2,48
3 3,73
4 5,3
6 ми перевіряємо інформацію
8 10
10 ми перевіряємо інформацію
12 ми перевіряємо інформацію

  

70%

2 ми перевіряємо інформацію
3 ми перевіряємо інформацію
4 ми перевіряємо інформацію

 

 

 

80%

2 ми перевіряємо інформацію
3 ми перевіряємо інформацію
4 ми перевіряємо інформацію
5 ми перевіряємо інформацію
6 ми перевіряємо інформацію
8 ми перевіряємо інформацію

 

 

 

85%

1,5 1,65
2 ми перевіряємо інформацію
3 ми перевіряємо інформацію
4 ми перевіряємо інформацію
6 ми перевіряємо інформацію
8 ми перевіряємо інформацію

 

 

 

95%

1,5 1,57
2 ми перевіряємо інформацію
3 ми перевіряємо інформацію
4 ми перевіряємо інформацію
5 ми перевіряємо інформацію
6 ми перевіряємо інформацію

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: