Вгору
 • Графік роботи:
  Пн-Пт 8-00 до 18-00
  Сб 9-00 до 17-00
  Нед - вихiдний
 • Ми знаходимося за адресою:
  м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
 • Телефонуйте нам за телефонами:

Як використовувати курячий послід в якості добрива

03 | 06 2016

Підгодівля грунту курячим послідом - дуже ефективний і натуральний спосіб. Після такої підгодівлі рослини швидко ростуть, активно цвітуть і радують нас своїми плодами і їх смаковими якостями.

Добривом з курячого посліду можна підгодовувати не тільки овочі, але і кущі, дерева і квіти. Він є універсальним засобом і за своїм хімічним складом і насиченістю мікроелементами перевершує гній в 3 рази.

Підживлення курячим послідом має неприємний запах, але заради гарного врожаю варто і потерпіти. Перед тим як удобрювати грунт послідом необхідно враховувати кілька дуже важливих моментів.

 

Методи приготування курячого посліду

 • Зброджування


Хімічний каталіз - це головна ідея цього методу. На даний момент можна придбати спеціальні препарати, які допоможуть прискорити цей процес.

Для цього Вам необхідно під клітку з птахами помістити піддон, в який і буде накопичуватися курячий послід. Як тільки в піддоні накопичилося трохи посліду, потрібно підсипати тирсу. Кількість посліду з тирсою має досягти висоти приблизно 1 метр, після чого це все поливають прискорювачем і настоюють 30 днів, якщо ж Ви вирішили зайнятися цим в зимовий період, то наполягати доведеться 60 днів.

 • Настій

Для того щоб приготувати настій, пташиний послід заливають водою, перемішують і залишають на 3 дні. Добре приготоване добриво має виглядати як слабо заварений чай, якщо він міцніше, то необхідно його ще розвести водою.

 • Вимочування

Це метод допоможе Вам, позбудеться від зайвої кислоти, яка дуже погано впливає на рослини.

Залийте послід водою і залиште на пару днів, після чого настояну воду злийте і залийте нову, дану процедуру повторіть кілька разів. Отриманим добривом посипають борозенки близько пристовбурного кола рослини.

Які ж культури рекомендують удобрювати курячим послідом?

Для яких культур застосовується

 •  Виноград

Він дуже вимогливий до грунту і любить додаткові підгодівлі, а добриво курячим послідом йому підходить найбільше.

 • Томат

Після підгодівлі даної рослини потрібно стежити за його зовнішнім виглядом, якщо листя стали великими, а стебло товстим, то це означає, що рослина отримала дуже багато поживних речовин і підгодівлю слід припинити.

 • Огірки


Під них вносити підживлення з курячого посліду рекомендується перед початком цвітіння, так як в цей період додаткові поживні речовини рослині дуже необхідні.

Важливо: Обов'язково при приготуванні добрива з курячого посліду дотримуйтесь пропорції, тому що при великій його концентрації Ви можете сильно нашкодити рослині.

Застосовуючи курячий послід як добриво, ви виростите корисний, багатий і вільний від нітратів урожай.

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 18-00
Сб 9-00 до 17-00
Нед - вихiдний
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: