Вгору
  • Графік роботи:
    Пн-Пт 8-00 до 21-00
    Сб-Нед - 9-00 до 17-00
  • Ми знаходимося за адресою:
    м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
  • Телефонуйте нам за телефонами:

Агроволокно застосування

13 | 11 2015

Рекомендуємо застосовувати агроволокно великої ширини, якщо дозволяє площа. По-перше, таким чином, ми, збільшуємо кількість виробленої культури, використовуючи під посадку грунт, що звільнився за рахунок проміжків між вузькими смужками волокна. По-друге, скорочуємо кількість крайніх рядів, які зазвичай більш схильні до переохолодження і впливу несприятливих чинників навколишнього середовища. Зверніть увагу - це значно скорочує вибракування продукції.

Що ж стало альтернативою теплиць і парників?

Про яку технології, значно скорочує фінансові, трудовременние і енерговитрати, йде мова? А мова йде про нову агротехнології, з використанням нетканого поліпропіленового укривного матеріалу, виробленого за допомогою з'єднання полімерних волокон. Це надлегкий, але міцний, а значить економічний, дуже простий у використанні матеріал - агроволокно, яке створює під укриттям, сприятливий для розвитку і підвищення врожайності сільгосподарських культур, мікроклімат.

Агроволокно дає можливість «підстрахувати» ранню розсаду від заморозків, запобігти згубний вплив шкідників і поширення захворювань рослин під укриттям. Його застосування можливе без дуг і каркасів, воно пропускає повітря - рослини не треба відкривати в сонячну погоду, побоюючись перегріву, не треба знімати волокно і під час поливу - воно пропускає воду і полив здійснюється безпосередньо через укриття.

Використання агроволокна формує сприятливий мікроклімат для росту та вегетації овочевих культур, що сприяє отриманню раннього першокласного врожаю.

До моменту утворення качана проводиться підкормка рослин азотними добривами, але головне - не переборщити, високі дози азоту можуть дати зворотний ефект, який проявляється у вигляді «крайового опіку» листя або стекловидності качана. Так само «опік» листя може статися, якщо не завбачливо зняти укриття в сонячну вітряну погоду. Навіть збирання врожаю краще проводити в похмурий день, це збереже листя ніжними молодими зеленими і Ваша продукція залишиться в чудовому товарному вигляді.

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 21-00
Сб-Нед - 9-00 до 17-00
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: