Вгору
  • Графік роботи:
    Пн-Пт 8-00 до 21-00
    Сб-Нед - 9-00 до 17-00
  • Ми знаходимося за адресою:
    м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
  • Телефонуйте нам за телефонами:

5 причин використання затiняючоi сітки на морi

21 | 01 2019

  Активність сонця з кожним роком зростає, а шар озону зменшується, тому люди відчувають не просто фізичний дискомфорт влітку - багато хто з перебувають на відкритому просторі отримують сонячні опіки. Дерматологи ж попереджають, що постійне сонячне опромінення призводить до раку шкіри. Ризик отримати сонячний опік зростає у людей, які відпочивають на морі - на їх шкіру впливають не тільки ті промені, які спрямовані на землю безпосередньо від сонця, але і ті, які відбиваються від поверхні води.

 Якщо ви дбаєте про стан своєї шкіри, рекомендуємо захопити з собою на відпочинок сонцезахисну сітку - її можна застосовувати для створення навісу в будь-якому місці.

 Цю властивість сітки вже давно оцінили підприємці, які працюють в курортних містах. Вони сітку не тільки встановлюють, але і різними способами декорують. Наявність сітки на відкритих майданчиках дозволяє створити приємний мікроклімат, а якщо майданчик примикає до входу в заклад, то така тінь навіть допоможе знизити витрати на кондиціонування.

Як вибрати затінючу сітку на море?

 Існує безліч різновидів сіток, а головним показником при виборі стане відсоток затінення. У жаркому кліматі бажано використовувати сітку, показник затінення якої становить не менше 60%, а краще навіть більше - 70-85%.

Як закріплювати затінюючу сітку?

 

Важливо:Затіняюча сітка міцна і прослужить кілька років, якщо закріплювати її на каркасі без гострих кутів.

 

Фіксувати сітку за допомогою цвяхів небажано, в цих місцях полотно сітки може почати рватися, набагато кращий варіант - фіксація за допомогою меблевого степлера. Але в такому разі виникне проблема з демонтажем сітки, яку в холодну пору року бажано зберігати в затишному місці.

Чи обов'язково знімати сітку на осінньо-зимовий період?

Для відпочиваючих це питання не має значення - вони свої навіси забирають з собою. Підприємці ж стоять перед вибором - демонтувати навіс або залишити на місці його до весни?

 

   При цьому потрібно враховувати, що восени починається період сильних вітрів, через які цілісність полотна може постраждати. Другим фактором, який може завдати шкоди сонцезахисній сітці, є сніг - під його вагою сітка розтягнеться або порветься. Досвід користувачів свідчить, що нерідко досить просто скатати сітку в рулон і зафіксувати її біля однієї з граней каркасу.

 

Комфортного вам відпочинку біля моря з сонцезахисними сітками!

Затінююча сітка для ПЕЙНТБОЛ огорожа майданчику

 

 

 

Каталог товарiв

Графік роботи:
Пн-Пт 8-00 до 21-00
Сб-Нед - 9-00 до 17-00
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
Телефонуйте нам за телефонами: