Мастак р.к. + Мортал 3,5+10мл від бур'янів

Наведіть на картинку для збільшення
1 грн.
Немає у наявності
Додати до побажань
Доставка
Варіанти оплати
 • — Готівкою при отриманні
 • — Переказ на карту Приват Банку
 • — Безготівковий розрахунок
 • — Накладений платіж
Наші переваги
 • — Оповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін - без проблем
 • — Різні способи оплати
 • — Краща ціна

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур'янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д в посівах сільськогосподарських культур.

 • висока системна дія на бур'яни;

 • широкий спектр застосування;

 • висока ефективність дії проти коренепаросткових видів бур'янів;

 • має широку виборчу активність щодо культурних рослин.

Діюча речовина:  клопіралід , 300 г / л.

Форма препарату:  розчинний концентрат.

Частковий спектр контрольованих бур'янів:  буркун (види), волошка синя, молокан татарський, осот (види), чортополох, кульбаба лікарський, паслін чорний, ромашка (види), цикорій дикий, молочай Лозян, щавель, гречка татарська, гірчак (види) інші бур'яни з родини айстрових, губоцвітих, пасльонових, гречаних.

Високоефективний також у знищенні падалиці соняшнику.

Застосування: 

Перед проведенням обприскування необхідно ємність з гербіцидом збовтати, потім розрахункова кількість препарату (див. Табл.) Розчинити в чистій воді і ретельно перемішати.

Робочий розчин використовувати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні губляться властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур'янів.

Обробку проводити при сприятливих погодних умовах (відсутність поривчастого вітру,  температура  повітря не вище + 25 ° С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) і вечірні (18-22) години.

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-пара справжніх листочків) у осотів фаза «розетки», що відповідає 4-6 листочків.

Не рекомендується протягом 7-10 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток грунту. Не рекомендується застосування препарату при несприятливих умовах (в холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів, роси.

Доцільно використання в суміші з мікродобрива  АВАНГАРД ОВОЧЕВІ  на овочевих, АВАНГАРД ПЛОДОВО-ЯГІДНІ в посівах суниці садової.

Максимальна кратність обробок за сезон - 1. Термін виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт - 7 днів, механізованих робіт - 3 доби. Термін очікування від обробки до збору врожаю - не регламентується.
 
«Мортал»

Селективний гербіцид системної дії від однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах цукрових буряків.

 • висока ефективність і селективність дії;

 • гнучкість в застосуванні завдяки можливості регулювання норми внесення, залежно від ступеня засміченості посівів бур'янами;

 • хороша змішуваність з іншими засобами захисту, що дозволяє зменшити кількість обробок;

 • відсутня фітотоксичність для цукрових буряків.

Діюча речовина:  етофумезат, 500 г / л.

Форма препарату:  Концентрат суспензії.

Хімічна група:  Хлорпохідні  піридини .

Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів і т.д.).

Комбінувати тільки ті компоненти, які збігаються з рекомендованими термінами обробки, враховуючи фазу розвитку культури.

Механізм дії: 

Селективний гербіцид системної дії, що проникає в проростки злакових і через кореневу систему дводольних рослин, мігруючи при цьому в листовий апарат, де виступає як інгібітор росту меристемних тканин, гальмує ділення клітин і обмежує утворення воскового покриву бур'янів, що призводить до їх загибелі.

Спектр дії:

Чутливі бур'яни: підмаренник чіпкий, Вероніка (види), зірочник середній, Рутка лікарська, курячі очка, переліска однорічна.

Середньочутливі бур'яни: просо куряче, лутига, лобода (види), фіалка польова, волошка синя, горець (види), мак дикий.

Малочутливі бур'яни: кропива пекуча, гірчиця, ромашка, кропива глуха, осот рожевий, зябра звичайний, редька дика.

Максимальна кількість обробок - 1 .

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину - 200-300 л / га.

Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при його застосуванні в період появи сім'ядоль бур'янів. Для розширення гербіцидної активності препарату рекомендується застосування його в баковій суміші з іншими страховими гербіцидами. Оптимальні умови для застосування препарату - тепла погода (15-25 ° С) при оптимальній вологості грунту і повітря.

Протягом 7 днів до або після застосування мортале не проводити міжрядний обробіток грунту.

Токсичність, класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - 7 діб після обробки.


-------------------------------------------------- ----

«МАСТАК»

Післясходовій гербіцід сістемної дії для знищення однорічніх дводольніх та багаторічних коренепаросткових бур'янів, в т.ч. стійкіх до 2,4-Д у посівах сільськогосподарських культур. 

 • висока системна дія на бур'яни;

 • широкий спектр! застосування;

 • висока ефективність Дії проти коренепаросткових відів бур'янів;

 • має широку вібіркову Активність относительно культурних рослин.

Діюча Речовини:  клопіралід , 300 г / л.

Препаративна форма:  розчин концентрат

частково спектр контрольованіх бур'янів:  буркун (види), волошка синя, молокан Татарський, осот (види), будяк, кульбаба лікарська, паслін чорний, ромашка (види), цікорій дикий, молочай лозяній, щавель, гречка татарська, Гірчак (види) інші бур'яни з родини айстровіх, губоцвітіх, пасльоновіх, гречкових. Високоефективний такоже у зніщенні падаліці соняшнику.

Культура  

спектр Дії

Норма витрати препарату

Способ, годину ОБРОБКИ  

Буряк цукровий

Однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни у т. Ч. Стійкі до 2,4-Д

3,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку

Обпріскування посівів За з'явився 1-3 пар справжніх лісточків

капуста

Обпріскування после вісаджування розсада

Газонні трави (без підсіву бобових)

Обпріскування в период вегетації (при появі бур'янів у фазі сходи - 2-3 листки). Обпріскуваті НЕ скошеній траві. После ОБРОБКИ газону трава не косити впродовж 3-х діб

Суниця садова

 

 

Обпріскування после вісаджування рослин або после збору ягід

До відома споживача. Аналогічні препарати застосовують:

Зернові колосові культури

 Однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни у т. Ч. Стійкі до 2,4-Д

1,6-6,0 мл на 3-5 л води на 1 сотку

Обпріскування від фази кущення до качана виходом в трубку культури


! Застосування:  Перед проведенням обпріскування необходимо Ємність з гербіцідом збовтаті, потім розрахунково Кількість препарату (див. Табл.) Розчініті у чістій воде та ретельно перемішаті.

Робочий розчин вікорістаті в день его Приготування, оскількі при довготрівалому зберіганні втрачаються Властивості препарату, что виробляти до зниженя ефектівності Дії проти бур'янів.

Обробка Проводити за сприятливі погодні умов (Відсутність порівчастого вітру, температура Повітря НЕ вищє + 25 ° С, Відсутність роси), зазвічай це Ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Обпріскування необходимо Проводити в период качана росту бур'янів (сім'ядолі-пара справжніх лісточків) у осотів фаза «розетки», что відповідає 4-6 листочків.

Чи не рекомендується в течение 7-10 днів до або после! Застосування гербіціду Проводити міжрядній обробіток грунту. Чи не рекомендується! Застосування препарату за несприятливого умів (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні и в период, коли бур'яни знаходяться в прігніченому стані), а такоже коли рослини мокрі после віпадання опадів, роси.

Доцільнім є использование в суміші з мікродобрівом  на овочевих, АВАНГАРД Плодово-ягідні у посівах суниці садової.

Максимальна Кратність обробок за сезон - 1. Строк Вихід людей на оброблені площади для проведення ручних робіт - 7 днів, механізованих робіт - 3 доби. Рядків Очікування від ОБРОБКИ до збору врожаю - НЕ регламентується.

«Мортал»

Селективний гербіцід сістемної Дії від однорічніх злакових та дводольніх бур'янів у посівах буряків цукрових.

 • висока ефективність и селективність Дії;

 • гнучкість у застосуванні Завдяк возможности регулювання норми внесення, в залежності від ступенів засміченості посівів бур'янами;

 • добра змішуваність з іншімі засоби захисту, что дозволяє Зменшити Кількість обробок;

 • відсутня фітотоксічність для буряків цукрових.

Діюча Речовини:  Етофумезат , 500 г / л.

Препаративна форма : Концентрат суспензії.

Хімічна група : Похідні бенфуранів.

Сумісність : Сумісний з більшістю пестицидів бетанальної групи, окрім Лужного, на відповідніх культурах.

Перед Приготування робочих сумішей доцільно перевіріті препарати на сумісність (Відсутність облогу, піні, розшарування, збивання в клумкі, Неповне розчінення одного з препаратів ТОЩО).

Комбінуваті лишь ті компоненти, что співпадають за рекомендованими рядками ОБРОБКИ, ВРАХОВУЮЧИ фазу розвитку культури.

Механізм Дії: Селективний гербіцід сістемної Дії, здатно пронікаті в проростки злакових та через Коренєву систему дводольніх рослин, мігруючі при цьом в листовий апарат, де Виступає як інгібітор росту меристемних тканин, гальмує поділ клітін и обмежує Утворення воскового покривив бур'янів, что виробляти до їх загібелі .

Спектр Дії:

Чутліві бур'яни: підмареннік чіпкій, вероніка (види), зірочнік середній, рутка лікарська, курячі очка, переліска Однорічна.

Середньочутліві бур'яни: просо куряче, лутига, лобода (види), фіалка польова, волошка синя, Гірчак (види), мак дикий.

Малочутліві бур'яни: кропива жалка, гірчиця, ромашка, кропива глуха, осот рожевий, жабрій звичайний, редька дика, Талабан польовий.

Максимальна  Кількість обробок - 1 .

Період Очікування від ОБРОБКИ до збору врожаю НЕ встановлюється.

Норма витрати РОбочий розчин - 200-300 л / га.

Максимальна ефективність Дії препарату спостерігається при его застосуванні в период з'явилися сім'ядоль бур'янів. Для Розширення гербіцідної актівності препарату рекомендується! Застосування его в баковій суміші з іншімі страховими гербіцідамі. Оптімальні умови для! Застосування препарату - тепла погода (15-25 ° С) при оптімальній вологості ґрунту и Повітря.0

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті
Швидко і якісно доставляємо

Ми цінуємо Ваш час - тому у нас найшвидша відправка і доставка товару!

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб оформити повернення або обмін товару.