Кодосайд 950 м.е., 1л

Наведіть на картинку для збільшення
8 грн.
В наявності
+
Доставка
Варіанти оплати
 • — Готівкою при отриманні
 • — Переклад на карту Приват Банку
 • — Безготівковий розрахунок
 • — Накладений платіж
Наші переваги
 • — Оповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін - без проблем
 • — Різні способи оплати
 • — Краща ціна
ВиробникDuPont, США Категорiяприлипатели Призначенняот вредителей
Виробник:
 • DuPont, США
Категорiя:
 • прилипатели
Призначення:
 • от вредителей

Багатофункціональний ад'ювант природного походження на основі рослинної Масла для Підвищення ефектівность використання засобів захисту рослин

Покращує прилипання, поширення і поглинання культурою робочого розчину за рахунок Освіта «контрольованої емульсії»
Отримав більше днів і годин для проведення обпріскування за рахунок Зменшення ризики знесення і стійкості до опадів.
Кодасайд дозволяє підсіліті результат від! Застосування пестицидів і оптимізувати норму віліву робочого розчину.
Склад: Упаковка: масляна емульсія, містить натуральну рослини масло (95%) і низьку емульгаторів 5 л каністра
Цільове! застосування

Велика частина засобів захисту рослин втрачається під час обпріскування, що є економічно збітковім і шкідливих для навколишнього середовища.

Однією з основних причин такого нераціонального використання ЗЗР є! Застосування води як «транспортувальніка» робочого розчину до рослини. Наслідком цього може бути поганий поглінання робочого розчину, знесення крапель, випаровуваності Реакція домішок у воді з хімічними речовинами або, нарешті, просто погане прилипання до об'єкта.

Механізм дії

Дія Кодасайду 950 М.Є. базується на технологііемульсіі рослинного масла. При змішуванні Кодасайдуз засоби захисту рослин емульгатори, що входять до складу Кодасайду, «замикає» молекули хімічного препарату і утворюють навколо них капсули. Коли ця попередня суміш потрапляє в бак обприскувач з водою, утворюється «контрольована емульсія».

Саме це явіще капсуляції Забезпечує унікальну ефективність Кодасайду 950 М.Є. як «транспортувальніка» Засоби захисту рослин на культуру.

Рекомендації до! застосування

ПАР Кодасайд 950 М.Є. Рекомендується застосовувати для Підвищення ефектівность використання гербіциди, фунгіциди виробництва «Дюпон» на польових і спеціальних культурах. Норма витрати: 1,5 - 2,0 л / га.

При застосуванні з інсектицидами виробництва «Дюпон» на спеціальних культурах рекомендована норма витрати 2.0 - 2.5 л / га.

ЧОМУ КОДАСАЙД?

11 причин на користь! Застосування Кодасайду 950 М.Є., тому що він:

покращує прилипання

Восковий Наліт рослини, покриви шкідніків і навіть гриби-патогени ма ють водовідштовхувальні властивості. Це призводить до стікання крапель робочого розчину з об'єкта. Кодасайд виготовлення з матеріалів, подібних до рослини воску і Оболонки комах (і ті, і інші типами тригліцеридів). Тому Кодасайд Забезпечує краще зчеплення пестициду з об "об'єктом і зменшує стік.

Покращує Поширення і поглинання робочого розчину

Коли для транспортування пестициду на рослину вікорістовуеться вода, як тільки краплі води віпаровуються, на Рослин залішаються сухі залишки пестициду. ЦІ залишки погано поглінаються рослини, шкіднікамі або Збудник хвороби.

Пестицид, капсульованих Кодасайдом, поширюється на листковий поверхні в 8-16 разів більше, ніж би він знаходівся в краплі води аналогічного розміру.

Зменшує знос крапель робочого розчину

Досліди показали, що Кодасайд оптімізуе розмір крапель за рахунок скорочення кількості дрібних крапель, схильний до зносу (до 80%).

Покращує стійкість до опадів

Завдяк олійною Основі і швидка прилипання, Кодасайд Забезпечує стійкість пестициду до змівання опад Уже через кілька хвилин після ОБРОБКИ. Тому навіть за дощових прогнозом погоди ви можете проводити обпріскування за умови, що об'єкт є сухим на момент ОБРОБКИ.

зменшує випаровування

«Капсуляція» Кодасайдом захищали пестицид від втрати внаслідок випаровування, розклад від Фотодеградацію і летючості.

Збільшує Кількість годин (днів і годин), які підходять для обпріскування

Через брак ідеальних для обпріскування днів, фермерам часто доводиться вносити пестициди за «неоптимальним» вмів. У таких випадках Кодасайд допоможе мінімізувати втрати від змівання опад і знесення крапель робочого розчину.

Зберігає водні ресурси

Завдяки своїм перевагам Кодасайд дає Можливість заощадити на нормі віліву робочого розчину, що знижує обсяги води для бпріскування.

Має відмінні характеристики безпеки

Кодасайд Повністю Біологічно розкладається, є нетоксичним, безпечного для операторів і споживач. Або не має обмежень по рядок Останньою ОБРОБКИ (перед збору врожаю).

Зменшує! Застосування хімічних речовин

Кодасайд - це ефективний спосіб підсіліті результат від! Застосування пестицидів і скоротити Кількість повторних обробок. Кодасайд - це точність обпріскування і облік кожної краплі робочого розчину.

Знижує забруднення навколишнього середовища

Так менше хімічної речовини втрачається в процесі обпріскування, то і менше хімічна речовина потрібно для використання.

Органічне землеробство та біологічний захист

Кодасайд має статус продукту на органічній основі. Підвищує ефективність препаратів для біологічного контролю, наприклад Bacillus thuringiensis, Veticillium lacanii.

спосіб приготування

ПАР Кодасайд завжди потрібно попередньо змішувати з засоби захисту рослин перед тим, як додавати в бак обприскувач з водою.
Заповнити одну третину бака обприскувач водою і додати емульсію, що утворена в результаті змішування

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті
Швидко і якісно доставляємо

Ми цінуємо Ваш час - тому у нас найшвидша відправка і доставка товару!

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб оформити повернення або обмін товару.