Доставка і оплата

Мінімальне замовлення 200 грн

Спосіб доставки

  • Самовивіз після узгодження дати і часу

Самовивіз з складу компанії тільки після попереднього погодження дати і часу отримання товару з менеджером.

  • НОВА ПОШТА ( найшвидший перевізник, від 1 до 2 днів термін доставки)

Вартість доставки ( по тарифам Нової пошти) + Вартість зворотної доставки коштів (2% від суми + 20 грн) оплачує покупець

Способи оплати:

  • Готівкою при самовивозі зі складу компанії
  • Накладений платіж

Накладений платіж оплачується при отриманні товару у перевізника. За зворотну доставку коштів транспортна компанія бере 20 грн + 2% від суми

  • Оплата на офіційний картковий рахунок підприємства в Приватбанку

Оплата на картковий рахунок підприємства в Приватбанку. Здійснити оплату можна в будь якому відділені банку , через Приват24 або через банкомат чи термінал. Реквізити для оплати відправляємо СМС повідомленням.  Відправка товару  відразу після того була здійснена оплата.

  • Безготівковий розрахунок

Оплата по безготівковому розрахунку на р/р.  Рахунок для оплати виставляється тільки на замовлення  вище 1000 грн. Рахунок для сплати відправляємо повідомленням на електрону адресу замовника. Відправка і відвантаження  товару здійснюється після сплати замовлення .

КОМПЛЕКТНІСТЬ І ЦІЛІСНІСТЬ:

Шановні покупці!!! Обов’язково перевіряйте комплектність і цілісність товару при отриманні його у перевізника!!! Після того як Ви отримаєте товар і вийдете з офісу транспортної компанії, всі питання комплектності і  цілісності товару буде дуже важко вирішити .

При виникненні яких не будь непорозумінь з компаніями-перевізниками переконливе прохання зателефонуйте нам не виходячи з офісу перевізника і ми вирішимо всі виниклі питання. Наші номери телефонів завжди є в полі відправника в декларації на отримання. 

 

      Ми цінуємо Ваш час - ось чому у нас найшвидша доставка товару