Bizar (грунтовий інсектицид) 1л

Наведіть на картинку для збільшення
1 304 грн.
В наявності
+
Доставка
Варіанти оплати
 • — Готівкою при отриманні
 • — Переклад на карту Приват Банку
 • — Безготівковий розрахунок
 • — Накладений платіж
Наші переваги
 • — Оповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін - без проблем
 • — Різні способи оплати
 • — Краща ціна

BIZAR - грунтовий інсектицид з тривалою дією для сільгосппідприємств і фермерів
Для боротьби зі шкідниками, що живуть в землі, зазвичай використовують різні хімічні препарати. Набагато простіше купити BIZAR, так як він підійде для знищення більшості шкідників і не підвищить вміст у грунті і врожаї хімічних речовин. Він продається в упаковках по 1 літру і 5 літрів (ви можете зателефонувати нам і замовити BIZAR в 5-ти літровій тарі), їх зручно використовувати при приготуванні розчину.

Склад інсектициду BIZAR
Основним компонентом концентрату є бактерії Pseudomonas, для збільшення ефективності додана витяжка з чемериці і інших рослин. За рахунок збалансованого співвідношення компонентів засіб починає діяти швидко і зберігає свої властивості як мінімум 30 днів.

Співробітникам і механізаторам, які виконують роботи по внесенню препарату, потрібно пам'ятати про необхідність використання засобів захисту. Незважаючи на відсутність агресивних хімічних речовин, при попаданні на шкіру і в очі він може викликати сильне роздратування.

Застосування бизар: головні особливості
Перед використанням розчину варто розібратися в особливостях його дії. Уточнити, чи є в переліку той вид шкідників, яких потрібно знищити. Якщо його немає, варто спробувати на невеликій території, щоб перевірити ефективність і не проводити роботу даремно.

Врахувати наступні рекомендації:

Найкраще діє проти капустянки, багатоніжки, личинок і імаго хруща, дротяники, підгризаючих совки, жужелиці, довгоносика, нематоди, мурах і більшості інших грунтових шкідників, що зустрічаються на полях України.
Має контактно-кишкову дію, тому дуже ефективний. Необов'язково потрапляння розчину всередину, достатньо навіть незначного контакту з обробленою землею.
Дія компонентів призводить до токсичного ураження, паралічу клітин нервової системи, провокуючи необоротне перезбудження центральної нервової системи, яке веде до загибелі шкідників. BIZAR починає діяти вже через 2-3 години після попадання в організм.
Розчин не випаровується під впливом сонця, а осідає в прикореневому шарі грунту і продовжує працювати тривалий термін.
При плануванні обробок необхідно пам'ятати, що застосування бизар завдає шкоди бджолам, а також рибам і водним безхребетним. Не потрібно обприскувати насадження в період цвітіння, не допускати попадання у водойми. При цьому препарат безпечний для черв'яків і інших мікроорганізмів, що мешкають в грунті.

Коли краще застосовувати BIZAR
Фахівцям сільськогосподарських підприємств або фермерам потрібно правильно визначити стратегію обробки бизар. Тут немає нічого складного, потрібно врахувати прості рекомендації:

Якщо в грунті велику кількість шкідників, обприскувати ділянки у весняний і осінній період перед оранкою або інший обробкою грунту.
Для нанесення складу використовувати стандартні обприскувачі, які застосовуються для роботи.
Якщо шкідники виявлені в процесі вирощування, проводити обробку як можна швидше, щоб обмежити їх поширення.
Не варто використовувати склад для профілактики, якщо шкідників немає.
Після обприскування насаджень BIZAR діє як мінімум 30 днів. Після цього необхідно перевірити ділянку, щоб прийняти рішення про доцільність повторної обробки.

Як правильно використовувати BIZAR, для яких культур підійде
Зручність використання бизар сільськогосподарськими підприємствами полягає в тому, що він універсальний. Його можна застосовувати для будь-яких культур, включаючи дерева і чагарники, що дозволить знизити витрати на хімію і придбати один склад замість декількох.

Перед застосуванням слід вивчити інструкцію по застосуванню інсектициду BIZAR:

Найкраще набирати воду з природних водойм. Інші варіанти - з водопроводу, свердловини і т.д. потрібно відстоювати добу, щоб рідина прогрілася і осіли всі домішки.
Використовувати готовий розчин при температурі від +7 до +30 ° С. Найбільшу ефективність він набуває в діапазоні від +20 до +26 ° С.
Найкраще проводити роботу в другій половині дня, щоб склад встиг вбратися в грунт до того, як сонце почне сильно гріти. У похмурі дні ніяких обмежень по часу обробки немає. Бажано, щоб не було вітру або він був мінімальним.
Ділянки з великою кількістю шкідників перший раз обприскувати навесні перед культивуванням або оранкою грунту.
Можна замочувати кореневу частину саджанців перед посадкою, поливати їх розчином препарату.
Добре підійде при використанні системи крапельного поливу. Через неї зручно вносити засіб, його ефективність буде високою.
При боротьбі з мурахами на плодових деревах обробляти стовбур в весняний період. Для підвищення ефективності додавати до складу прилипач.
Використання в баковій суміші вимагає попередньої перевірки на сумісність в невеликому об'ємі води.
Восени можна використовувати засіб при проведенні заходів по знезараженню грунту.
Пам'ятати про те, що термін очікування у складу становить 30 днів, збирати урожай можна не раніше, ніж через місяць після

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті
Швидко і якісно доставляємо

Ми цінуємо Ваш час - тому у нас найшвидша відправка і доставка товару!

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб оформити повернення або обмін товару.