Біле 17 товщина

Агроволокно біле 17 щільності

Представляємо найтонше і легке біле агроволокно щільністю 17 г / м2. Цей популярний матеріал витісняє поліетиленову плівку своїми захисними і експлуатаційними характеристиками. Його використовують для вирощування ранніх овочевих культур, зелені, полуниці, дині, кавуна і т. д.

Незважаючи на свою тонкість, волокно володіє всіма необхідними характеристиками:

  • пропускає достатню кількість світла, води і повітря;
  • захищає рослини від комах-шкідників;
  • створює оптимальний мікроклімат для швидкого росту рослин;
  • зберігає культуру від впливу перепадів температур і опадів;
  • є екологічно чистим матеріалом.

Ціна білого агроволокна 17 г / м2 найнижча з усього ряду виробів. Але це анітрохи не впливає на можливості його застосування.

Особливості

Головною відмінністю тонкого агроволокна є те, що використовувати його потрібно без додаткових конструкцій і кріплень. Воно розстеляється на ділянку землі з насінням або розсадою. Дуже важливо залишити вільний простір під матеріалом, щоб рослина під час росту не ушкодилося.

Його починають застосовувати в ранній весняний період, і продовжують до збору врожаю при необхідності. Спочатку волокном захищають рослини від морозів, опадів, а потім від посухи і комах.

Завдяки міцності, ви зможете купити біле агроволокно 17 г / м2 один раз на кілька сезонів. Воно пропускає воду, не вбираючи її. Тому поливати розсаду можна крізь полотно. Значна повітропроникність забезпечує циркуляцію повітря, що не запарівая при цьому рослини.

Таким чином, ви створите сприятливий клімат для раннього дозрівання великої кількості красивого і чистого врожаю. Мінливі кліматичні умови в Україні - один з головних приводів використовувати агроволокно в сільськогосподарському виробництві. Незамінне воно і на компактних дачних ділянках, де кожен плід на вагу золота.

Вибирайте кращих постачальників

Замовити біле агроволокно 17 в інтернет-магазині «Сад і город» можна будь-яким зручним для вас способом. Зробити це можна прямо на сайті або замовивши зворотний дзвінок. У нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі потрібної кількості та виду матеріалу.

Купити біле агроволокно в Україні на нашому сайті можна з доставкою в будь-який регіон. Більше не потрібно їздити по різних магазинах в пошуках якісного матеріалу. Варто тільки натиснути кнопку, і надійний захист вашого врожаю вже в дорозі.

Ми регулярно проводимо акції в інтернет-магазині. Постійні покупці вже отримують можливість купити якісний матеріал без шкоди для бюджету. Агроволокно - сучасний спосіб вирощування продукції з мінімальними зусиллями і витратами.

906 грн.
Товщина агроволокна17 г/кв.м ширина агроволокна3.2 м Довжина агроволокна100 м

Часто задають питання:

Фільтри товарів
Щільність агроволокна
Ширина агроволокна
Довжина агроволокна
Ціна

грн.  –  грн.

  • 906грн.
  • 906грн.