• Графік роботи:
    Пн - Пт з 8-00 до 19-00
    Сб з 9-00 до 17-00
  • Ми знаходимося за адресою:
    м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а
  • Телефонуйте нам за телефонами:

Оцініть сторінку:

Поточний рейтинг: 4.7 [Усього проголосувало: 54]

Акція №1

Хочете зайнятися вирощуванням малини, але не знаєте з чого почати? У нас є для Вас прекрасна пропозиція. Ви можете взяти участь в нашому конкурсі і отримати БЕЗКОШТОВНО саджанці малини сорту "Феномен"

Для того щоб стати володарем саджанців малини Вам необхідно знайти схований нами код і повідомити його нашому менеджеру по тел. 38 096 734 99 66, 38 050 734 99 66. Знаходиться цей код в описі товару, а ось якого Вам і слід з'ясувати.

Відправка саджанців відбуватиметься в першій половині листопада, кожному переможцеві буде відправлено по 10 саджанців малини "Феномен"

Першим п'яти учасникам окрім саджанців малини буде відправлені 10 чебуків винограду "Преображение".

Бажаємо успіхів!!!

Акція №2

Шановні наші клієнти! кожному хто хоче виростити красивий і смачний виноград - ми хочемо з задоволенням подарувати лозу (чебуки) винограду "ПРЕОБРАЖЕНИЕ" у кількості 8шт!

888

Ось посилання наших груп : ми проводимо акції і роздаємо призи - беріть участь!

Коротко звідки лоза: у нас є хобі - виноградорство і органічне землеробство, Вирощуємо 150 кущів тільки винограду "Преображение" (селекція В.Н Крайнов)

ЩО РОБИТИ КОЛИ ВИ отримаєте від нас лозу винограду?

1. Лозу винограду ви повинні зберігати до весни при температурі від 0 до +5 - бажано щоб сильно не пересохла
  2. Навесні ви можете прищепити цю лозу на Ваш старий кущ винограду - тоді врожай отримаєте вже через рік або найлегший спосіб Ви "вставите" 2 лози в землю - одна з них точно приймется - і тоді Ви вже на 3 рік з Врожаєм! Варіантів багато- в інтернеті знайдете який для Вам знайзручніший!
  3. 3. Ви можете прочитати за цей сорт ТУТ http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=3646 хороший форум там де є наші фото і описи!

Акція №3 (завершена)

20

Купили у нас затінюючу сітку, агроволокно або тепличну плівку - надішліть нам відео та МИТТЄВО отримаєте 100 грн у вигляді поповнення рахунку телефону. Переможці, які набрали найбільшу кількість лайків і переглядів на You Tube за підсумком конкурсу отримують винагороду

35

Умови визначення переможців:

Більше лайків Вашого відео на You Tube - вище місце

Відео будуть розміщені на нашому каналі - https://www.youtube.com/channel/UC23l7diNs8DyGE8aFjhm1rg/featured?view_as=public

Переможці буде визначено 5 вересня 2018 року.

Виплати переможцям протягом 2-х днів з моменту завершення конкурсу!

Відео на Конкурс приймаються з 15 листопада 2017 року до 1 вересня 2018 року.

Вимоги до відео:

1. Обов'язково в відео сказати місце вашої покупки інтернет магазин Сад-Город або sad-ogorod.in.ua

2. Озвучити характеристики товару, який ви купували

агроволокно: товщина, ширина, довжина

затіняюча сітка: ступінь тіні, ширина, довжина

теплична плівка: товщина, ширина, довжина

3. Розкажіть, для чого ви купували товар: спосіб і результат використання

4. Якість відео від 480р

5. Голосовий супровід і чистий звук - додатковий плюс автору

6. Тривалість відео від 1 хвилини до 5 хвилин

7. Відео не повинно бути вертикальним

8. Один товар - одне відео

9. Відео не повинно бути раніше завантажено в інтернеті або перероблені чуже відео - такий варіант не підходить

Куди відправляти відео файл?

Dr_Peper@ukr.net

Обов'язково вказуйте в коментарі до відео файлу:

- Прізвище та ім'я;

- номер телефону - куди буде відправлено 100грн;

- Ваш населений пункт

Ролики публікуються після перегляду модератором, відео, яке не відповідає вимогам, не публікуються і винагорода не виплачується

Наші переможці:

1 місце - Федько Орес м. Миколаїв

2 місце - Анокіна Юлія м. Геніческ

3 місце - Гренюх Ігор  м.Львів

Каталог товарiв
Графік роботи:
Пн - Пт з 8-00 до 19-00
Сб з 9-00 до 17-00
Ми знаходимося за адресою:
м. Херсон, вул.Нафтовиків 15а